دستیار ویژه رئیس مجلس با رئیس دفتر جنبش حماس در تهران دیدار کرد

0 0

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت امیرعبداللهیان در ابتدای این دیدار با اشاره به تحولات منطقه و حوادثی که در داخل اراضی اشغالی شکل گرفت گفت: اقدامات مذبوحانه رژیم صهیونیستی قطعا بدون پاسخ نخواهد ماند و محور مقاومت با قدرتی بیش از گذشته در مقابل هر گونه گستاخی صهیونیست‌ها عکس العمل نشان خواهد داد. 

وی افزود: امروزه مقاومت فلسطین از لحاظ سیاسی و میدانی به یک کنشگر مهم منطقه‌ای و تأثیرگذار تبدیل شده است. 

دبیر کل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در این دیدار با انتقاد شدید از عادی سازی روابط حاکمان امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی اظهار نمود: جمهوری اسلامی ایران از هرگونه ابتکار منطقه‌ای برای کمک به تشکیل دولت واحد فلسطینی در سراسر سرزمین تاریخی فلسطین و به پایتختی قدس استقبال می‌کند. 

خالد قدومی رئیس دفتر حماس در تهران نیز  ضمن قدردانی از حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران از ملت فلسطین و با اشاره به نقش امام خمینی( ره ) و آیت الله خامنه‌ای در زنده نگهداشتن موضوع مهم فلسطین و قدس افزود: جمهوی اسلامی ایران از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون همواره حامی ملت مظلوم فلسطین و آرمان مقاومت بوده است. 

وی در ادامه گزارشی از روند برگزاری انتخابات فلسطین و کارشکنی‌های موجود ارائه نمود. در این دیدار طرفین ضمن ارائه آخرین تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی پیرامون موضوعات و مسائل مورد علاقه تبادل نظر کردند.

پایان پیام.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.