رئیس سازمان برنامه درخصوص احکام غیرقانونی دولت قبل برای فرهنگیان به مجلس پاسخ دهد

0 0

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد امیرآبادی فراهانی در نشست علنی نوبت سوم امروز (چهارشنبه ۳ شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با استناد به بند ۸ ماده ۲۲ آیین نامه داخلی مجلس گفت: هیات رئیسه مجلس باید در اولین جلسه از رئیس سازمان برنامه و بودجه دعوت کند تا در مجلس حضور پیدا کند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه که ما مطلع شدیم یکسری احکام غیرقانونی در دولت قبل برای فرهنگیان صادر شده ، رئیس سازمان برنامه و بودجه از آن جلوگیری کرده و باعث شده در این ماه حقوق فرهنگیان کسر شود، بنابراین اگر این احکام غیرقانونی است، رئیس سازمان برنامه و بودجه باید به نمایندگان توضیح دهد و اگر قانونی است، چرا اجرا نکرده است، لذا از هیات رئیسه مجلس درخواست دارم در اجرای بند ۸ ماده ۲۲ آیین نامه داخلی مجلس در اولین فرصت از رئیس سازمان برنامه و بودجه برای توضیح در این زمینه به مجلس دعوت صورت گیرد.

وی افزود: حقوق فرهنگیان برای نمایندگان مردم بسیار مهم است، لذا ازهیات رئیسه محترم درخواست می شود در اولین جلسه جناب آقای دکتر مسعود میرکاظمی دعوت شود تا به نمایندگان مردم در این خصوص توضیحات لازم را ارائه دهد.

دکتر محمدباقر قالیباف در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در این خصوص پیگیری های لازم را انجام دهد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.