روز قدس، اقتدار جهان اسلام را نمایانگر کرد/ آینده از آن فلسطینیان خواهد بود

0 5

احد آزادیخواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به سخنان رهبر معظم انقلاب در روز قدس مبنی بر اینکه « هم افزایی مسلمین بر محور قدس شریف، کابوس دشمن صهیونیست و حامیان آن است» اشاره کرد و گفت: آن چیزی که امروزه باعث شده تا اقتدار جهان اسلام در فلسطین اشغالی نمایانگر شود جریان روز قدس است؛ چرا که این روز پایه ای برای همبستگی جهان اسلام خواهد بود.

نماینده مردم ملایر در مجلس افزود: اگر همبستگی بین دولت‌های مسلمان به ویژه کشورهایی که آلت دست استکبار در منطقه هستند شکل بگیرد اتفاقات مطلوبی در منطقه رقم خواهد خورد.

این نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: نظر حضرت آقا بر این است تا دولت‌هایی که در خدمت به استکبار قرار گرفته اند به خود بیایند و به این نتیجه برسند که آینده از آن جهان اسلام خواهد بود و اگر خود را از قافله کشورهای اسلامی عقب بگذارند متضرر می‌شوند.

وی تاکید کرد: جهان اسلام در آینده پیروز خواهد شد و فلسطین نیز در آستانه یک پیروزی قرار دارد و بزرگترین نشانه نیز این بوده همانطور که رهبری انقلاب فرمودند جوانان فسطینی روزی برای مقابله با صهیونیستها سنگ پرتاب می کردند، اما در حال حاضر موشک‌های نقطه زن را پرتاب می‌کنند و چنین موضوعی نشان از رشد و بالندگی دارد.

آزادیخواه اظهار کرد: وقت آن رسیده که کشورهایی نظیر عربستان تجدید نظر کنند و از قرآن روی گردان نباشند و با ایجاد وحدت میان کشورهای مسلمان به عظمت و اقتدار جهان اسلام بیافزایند.

وی تصریح کرد: اینکه رهبر انقلاب در جایگاه ولایت فقیه به زبان عربی فرمایشاتی را مطرح کردند و بدون واسطه جوانان عرب را مورد خطاب قرار دادند معانی مختلفی دارد یکی این بوده که میان ولی فقیه و مردم حتی آن سر دنیا هیچ فاصله ای وجود ندارد و این فاصله نداشتن مزیتی غیرقابل انکار است.

عضو مجمع نمایندگان استان همدان بیان کرد: اگر استکبار و استبداد به دنبال این است که با خفقان رسانه ای در کلام رهبری تحریف ایجاد کند، اما حضرت آقا با هوشمندی بی‌نظیرش جریان رسانه ای غرب را دچار چالش کرد و مستقیم وارد عمل شد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.