رژیم صهیونیستی از حل مشکلات داخلی‌اش عاجز است/ دشمنان توان عرض اندام در مقابل ایران را ندارند

0 0

ابوالفضل عمویی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به طرح مشترک رژیم صهیونیستی و ایالات متحده برای مقابله با ایران، گفت: اسرائیل امروزه دچار چالش های داخلی است و مسئولان این رژیم غاصب باید بدانند با فرافکنی به سمت ایران نمی توانند مشکلاتشان را حل کنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: رژیم صهیونستی در مقابل جریان مقاومت و آزادی خواه در منطقه محاصره شده غزه ناکام مانده و دچار آسیب های جدی شده است لذا حتما در برابر قدرت عظیم جمهوری اسلامی و کل جریان مقاومت توان عرض اندام نخواهند داشت.

وی با اشاره به اینکه اسرائیلی ها تلاش می کنند از طریق ارائه ایده به آمریکایی ها، نظر مسئولان کاخ سفید  و منابع مالی قدرت های این کشور را به خود جلب کنند، ادامه داد: بر این اساس صحبت از تجاوزگری منطقه‌ای جمهوری اسلامی نمی تواند محلی برای بحث باشد زیرا امروزه همگان می دانند اسرائیل، رژیمی غاصب و متجاوز به سرزمین فلسطین است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به موضوع مورد تاکید رژیم صهیونیستی در طرح مشترک با آمریکا مبنی بر توقف غنی سازی اورانیوم توسط ایران و سلاح سازی از آن، افزود: در این میان باید یادآور شد فعالیت هسته ای جمهوری اسلامی ایران صلح آمیز بوده و مطابق پروتکل های آژانس انرژی اتمی حرکت می کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین بازرسان آژانس نیز بارها در خصوص فعالیت صلح آمیز ایران گزارش هایی را ارائه کرده اند که افکار عمومی دنیا از آنها مطلع است از این رو صحبت از موارد مذکور صرفا فرافکنی است./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.