سپاه مظهر خدمت رسانی به مردم ایران در تمامی زمینه‌ها است

0 3

محسن فتحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یکی از اولین و اساسی‌ترین نهادهای انقلابی نماد اراده انقلابی کشور، با دشمن شناسی و بصیرت در شناخت جایگاه والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، حافظ مال و جان و ناموس ملت شریف ایران اسلامی و مظهر خدمت رسانی به مردم ایران در تمامی زمینه‌ها است.

نماینده مردم سنندج و دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کارنامه پرافتخار سپاه در عرصه‌های مختلف، امیدهای فراوانی را برای مسئولان نظام و همه دوست‌داران انقلاب در سراسر جهان ایجاد کرده است، افزود: سپاه پاسداران در طول این سال‌ها با حضور در عرصه‌های سازندگی، عمران و آبادانی، مبارزه با دشمنان و پاسداری از ارزش‌های دفاع مقدس به خوبی نقش شایسته و بایسته خود را ایفا کرد.

وی اضافه کرد: هدف غایی سپاه پاسداران توسعه و اعتلای ایران عزیز اسلامی در عرصه‌های مختلف بوده است و چه بسا که تاکنون با اجرای طرح‌های بزرگ در سراسر کشور و دستاوردهای بیشمار و ارزشمند، این مهم را تحقق و جامه عمل پوشانده است.

رییس مجمع نمایندگان کردستان با اشاره به خدمات بزرگ سپاه در استان کردستان، ادامه داد: در استان کردستان نیز همواره مجموعه سپاه پاسداران همراه و همگام با دولت و مردم حرکت کرده اند و این هم افزایی و انسجام بی نظیر آنان در مسیر توسعه استان ستودنی است.

فتحی تصریح کرد: فرا رسیدن دوم اردیبهشت، سالروز تدبیر حکیمانه امام خمینی (ره)در  تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را خدمت تمامی پاسداران ایثارگر و حماسه‌ساز که در حفاظت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آرمان‌های بلند امام راحل(ره) و شهیدان گرانقدر، نقش مهمی ایفا می‌کنند، تبریک و تهنیت عرض می‌کنم./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.