سیر نزولی ملوان بندرانزلی نتیجه سیاست های غلط فوتبال در کشور است

0 0

احمد دنیامالی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت تیم فوتبال ملوان بندرانزلی، گفت: تیم فوتبال ملوان بندرانزلی یک تیم ریشه ای در فوتبال ملی کشور است زیرا این تیم بزرگان، بسیاری را وارد عرصه فوتبال در کشور کرده است اما متاسفانه موقعیت کنونی اش هم سوء با ظرفیت های  تیم فوتبال ملون بندر انزلی نیست.

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سیر نزولی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی نتیجه اتخاذ سیاست های غلط در فوتبال کشور است، تصریح کرد: هزینه تیم داری در کشور به غلط افزایش پیدا کرده است و این مسئله به برخی از تیم ها ضرر وارد کرده است.

وی ادامه داد: یکی از سیاست های غلط فوتبالی در کشور ورود یکسری از مجموعه های صنعتی و خودروسازی است زیرا این مجموعه ها پول های گزافی را در حوزه فوتبال هزینه کرده اند.

دنیا مالی افزود: متاسفانه مناطقی که در کشور به مهد فوتبال شهره داشته اند، بالاترین آسب های  اقتصادی را دریافت کرده اند اما بنده به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، تمام تلاش خودم را می‌کنم که وضعیت تیم فوتبال ملوان بندر انزلی  را به نحو شایانی ارتقاء یابد بنابراین امیدواریم فصل کنونی را با همت کادر مدیریتی ملوان به سر منزل مقصود برسانیم اما برای فصل آینده نیازمند یک برنامه ریزی جامع و توسعه محور هستیم.

نماینده  مردم انزلی در مجلس تصریح کرد: تیم های ورزشی که فاقد اسپانسر دولتی هستندبا مشکلات اساسی برای حضور پر قدرت در فوتبال رو به رو هستند که امیدواریم با سیاست های اصولی و منطقی بتوان سیر توسعه در فوتبال کشور را به نحو شایانی عملیاتی کرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه سیر نزولی ملوان بندرانزلی نتیجه سیاست های غلط فوتبال در کشور است، یادآورشد: یکی از سیاست های غلط فوتبالی در کشور ورود یکسری از مجموعه های صنعتی و خودروسازی است./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.