شانتاژهای رسانه ای بر تصمیمات شورای نگهبان تاثیری ندارد

0 0

محمد صفری ملک میان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سالروز تاسیس شورای نگهبان و اهمیت جایگاه این نهاد در قانون اساسی گفت: شورای نگهبان یکی از اصول قانون اساسی بوده که امامین انقلاب نیز روی اهمیت آن تاکید ویژه ای داشته و دارند.

نماینده مردم املش و رودسر در مجلس افزود: خوشبختانه در ۴۰ اسال اخیر کارنامه ای که از شورای نگهبان مشاهده شده از نهادهای انقلابی بوده که نسبت به آرمان‌های انقلاب جدیت ویژه و خاصی داشته و توانسته هم در موضوع انتخابات به نحو مطلوبی عمل کند و هم اینکه در تفسیر قانون اساسی و تایید قوانین مجلس نهایت دقت را داشته باشد.

این نماینده مردم در مجلس بیان کرد: نظام اسلامی به نهادی همچون شورای نگهبان افتخار می کند و قطعا همه نهادهای جمهوری اسلامی بایستی تلاش کنند تا شورای نگهبان در جهت تحقق اهداف انقلاب، وظایف خود را به نحو شایسته ای انجام دهد.

نائب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد: شانتاژهای رسانه ای که در برخی از مواقع به ویژه در برهه‌های خاصی نظیر انتخابات در فضای حقیقی و مجازی در رابطه با شورای نگهبان مواجه می شویم یک امر طبیعی بوده به هر حال آنهایی که متضرر می شوند  همیشه از این قبیل تصمیمات به دلیل ضررهای سیاسی و مادی که متحمل شده اند آزرده خاطرند.

وی تصریح کرد: بنابراین یک امر طبیعی است که ما نیز زیاد نگران چنین مسائل حاشیه ای نیستیم  و همین اندازه ای که می بینیم رهبر انقلاب نگاه ویژه ای به عملکرد شورای نگهبان دارند قطعا مهر تاییدی است لذا به اعضای شورای نگهبان به ویژه آیت الله جنتی با آن همه مشقت و گرفتاری هایی که در این حوزه وجود دارد به دلیل عملکرد مناسب و مطلوب دستمریزاد می گوییم./

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.