شاگردان و همراهان سردار حجازی خواب راحت را از چشم غاصبان جنایتکار صهیونیست سلب خواهند کرد

0 1

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی فروردین رییس فراکسیون ورزش و جوانان و نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین در مجلس شورای اسلامی طی پیامی شهادت سردار حجازی جانشین فرمانده سپاه قدس را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

من المومنین رجال صدقوا ما عاهدواالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

خبر رحلت شهادت گونه یادگار ارزشمند دوران دفاع مقدس، سردار پرافتخار اسلام سرلشکر پاسدار سید محمد حجازی، جانشین سپاه قدس جمهوری اسلامی موجب غم و اندوه فراوان برای همه دلسوزان نظام اسلامی، فرماندهان و رزمندگان محور مقاومت گردید. آنچه باید در مورد شخصیت این مجاهد مخلص و فرمانده بصیر جبهه حق گفته می‌شد را رهبر عزیز انقلاب با رساترین و زیباترین شیوه بیان فرمودند.

رزمنده وارسته و خستگی‌ناپذیری که در عمر با برکت و کارنامه پرافتخار خود سوابق درخشان فرماندهی و افتخارآفرینی در مسئولیت‌های مهم و سرنوشت‌ساز را ثبت نموده است که آخرین آن‌ها جانشینی فرماندهی سپاه قدس جمهوری اسلامی بود. اگرچه اکنون روح ملکوتی آن ستاره درخشان محور مقاومت در کنار یاران شهیدش آرام گرفته‌ و او دیگر در بین ما نیست تا در مسیر پرافتخار عزت امت اسلامی و تحقق آرمان‌های نظام اسلامی قدم بردارد، ولی راه روشن و پرافتخار و شاگردان و همراهانی که تربیت نموده‌ است، خواب راحت را از چشم غاصبان جنایتکار صهیونیست سلب خواهد نمود و به آرمان بلند حذف غده سرطانی اسرائیل از کره ارض جامه عمل خواهد پوشید.

اینجانب ضمن تسلیت رحلت شهادت گونه این سردار انقلابی و ولایت‌مدار به محضر مبارک حضرت بقیهالله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف، مقام معظم رهبری و همه امت اسلامی، از خداوند سبحان علو درجات را برای آن مجاهد خستگی‌ناپذیر و صبر و شکیبایی را برای همه بازماندگان بویژه فرماندهان، مسئولان و هم‌رزمان ایشان در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت، مسئلت می‌نمایم.

محمدمهدی‌فروردین

خادم مردم شریف شهرستان‌های فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبند درمجلس/

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.