شکایت نمایندگان از سلطانی‌فر در کمیسیون فرهنگی مجلس بررسی شد

0 0

مجید نصیرایی درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز(یکشنبه ۹ خرداد ماه) کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: نشست امروز کمیسیون با حضور اعضای کمیسیون فرهنگی در خصوص بررسی و رسیدگی به شکایت عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان به همراه ۳۰ نماینده دیگر در قالب ماده ۲۳۴  آیین‌نامه داخلی مجلس از مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در دستور کار اعضای کمیسیون قرار داشت.

نماینده فردوس، طبس و بشرویه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌ در ادامه نشست  رئیس کمیته کمیسیون گزارشات و بررسی‌ها در این خصوص توسط کمیته را ارائه کرد و مستندات مربوط به این شکایت نیز از طرف نماینده شکایت‌کننده  مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در جمع‌بندی نهایی کمیسیون شکایت نماینده اصفهان از وزیر ورزش را وارد ندانست.

نصیرایی خاطرنشان کرد: در ادامه جلسه امروز مسئولان ورزش باستانی زورخانه‌ای  با حضور در کمیسیون گزارشی از برنامه‌های کاری ورزش پهلوانی باستانی کشور ارائه کردند و در نهایت تصمیم بر این شد تا مسئولان ورزش باستانی گزارشی از برنامه‌‌های آینده خود را به کمیسیون ارائه کنند تا حمایت‌های مادی و معنوی لازم از آنها صورت گیرد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: در پایان جلسه امروز رئیس و جمعی از اعضای کمیسیون فرهنگی بازدیدی از جشنواره بین‌المللی فیلم فجر داشتند و با مسئولان این جشنواره گفت‌وگو کردند. در پایان فیلم «گیسوم» نیز برای اعضای کمیسیون به نمایش گذاشته شد./

پایان پیام

.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.