ضرورت حمایت از واحدهای تولیدی جهت رونق بیشتر تولید و اشتغال در شهرستان سربیشه

0 0

مصطفی نخعی نماینده مردم نهبندان و سربیشه و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص آیین افتتاح فاز نخست واحد تولید آجر های نسوز قلیایی در شهرک صنعتی سربیشه گفت: این مراسم  با حضور دکتر رسولیان، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ایران و همچنین مهندس ملانوری، استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: این خط تولید که با سرمایه گذاری بیش از ۱۷۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده، برای حدود ۱۰۰ نفر به صورت مستقیم ایجاد شغل نموده است.

وی افزود: لازم میدانم ضمن تشکر از زحمات و اقدامات ارزشمند مدیرعامل و تیم جوان شرکت تهیه و تولید مواد نسوز سربیشه، از حضور ارزشمند معاون محترم وزیر صمت و همچنین استاندار محترم خراسان جنوبی و مدیران استانی نیز که دعوت بنده را پاسخ گفته و برای افتتاح طرح در شهرستان سربیشه حضور پیدا کردند، تقدیر و تشکر نمایم.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس بیان کرد: امیدوارم با استمرار این طرح ها و فعالیت های ارزشمند، شاهد رونق بیشتر تولید و اشتغال در شهرستان سربیشه باشیم./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.