طرح تشکیل سازمان پدافند غیرعامل بررسی شد

0 1

ابوالفضل عمویی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به دستور کار نشست امروز (یکشنبه ۲۷ مهرماه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: موادی از طرح تشکیل سازمان پدافند غیرعامل با حضور نمایندگان مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد در نشست های بعدی این مهم پیگیری شود.

این گزارش می افزاید، اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه هفته جاری به استماع و بررسی گزارش کمیته مرز از هیات اعزامی به مرزهای شمال غرب کشور، گزارش کمیته خارجه از وضعیت جزایر خلیج فارس، گزارش  کمیته امنیت از هیات اعزامی به استان سیستان و بلوچستان و گزارش کمیته هسته ای از نشست با دانشمندان و مدیران سازمان انرژی اتمی می پردازند.

همچنین روز چهارشنبه نیز اعضای هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با روسای کمیته های این کمیسیون جلسه خواهند داشت. اعضای کمیته دفاعی نیز با حضور مسئولین ذیربط مروری بر قانون نظام وظیفه خواهند داشت.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اعضای کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز به بررسی طرح اصلاح جدول حوزه های انتخابیه مجلس و تعداد نمایندگان آن، بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس و بررسی لایحه جامع انتخابات و بررسی طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراها خواهند پرداخت./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.