طرح حمایت از سرمایه‌گذاری خارجی ضد تحریمی در کمیسیون صنایع بررسی می‌شود

0 0

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، براساس دستورکار هفته جاری کمیسیون صنایع و معادن مجلس، روز یکشنبه (۱۴ شهریور ماه)، اعضای این کمیسیون به بررسی طرح حمایت از سرمایه‌گذاری خارجی ضد تحریمی با حضور مسئولان دستگاه‌های اجرایی و مرکز پژوهش‌ها و اتاق ایران می‌پردازد.

انتخاب اعضای هیات تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان ملی استاندارد ایران و رای‌گیری درباره تعیین اعضای کمیسیون مشترک طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان‌های اجتماعی دیگر دستورکار کمیسیون صنایع و معادن در روز یکشنبه است.

براساس این گزارش اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس بازدید از شرکت ارتباط سیار ایران (همراه اول) و استماع گزارش مدیرعامل آن دستورکار کمیسیون صنایع و معادن در روز دوشنبه (۱۵ شهریور ماه) خواهد بود.

همچنین پیگیری بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن از مراکز صنعتی شهرستان شاهین شهر، میمه و برخوار با حضور نماینده شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی و مسئولان دستگاه‌های اجرایی از سازمان حفاظت محیط زیست ، وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی، وزارت کشور، نیرو و استانداری اصفهان بررسی می‌شود./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.