طرح های هادی روستایی نیازمند کارشناسی ویژه

0 2

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی حدادی در تشریح نشست با دهیاران شهرستان چهارباغ،گفت: جایگاه دهیاران به عنوان خط مقدم اجرایی بسیار مهم است و اگر قوانینی که بر سر راه خدمت به مردم وجود دارد، با مشکلی  روبرو است، می توان  با بررسی همه جانبه در مجلس شورای اسلامی اصلاح  کرد.

 نماینده مردم ساوجبلاغ  در  مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مسائل باید با درایت و برنامه‌ریزی حل شود نه آنکه مسائل پاک شود چرا که مردم خوبی در شهرستان چهارباغ داریم که خدمت به آنان وظیفه مسئولین است و باید با خدمات موثر قدردان، این مردم خوب باشیم.

 وی ادامه داد: پیگیری اقداماتی که در روستاها صورت می گیرد با تلاش دهیاران به نتیجه خواهد رسید و این در حوزه دهیاریها بسیار حائز اهمیت است.

 حدادی افزود: در طرح  هادی روستایی باید کارشناسی صورت گیرد و ایراداتی که بنیاد مسکن دارد و مشکلاتی که برای مردم و روستاییان ایجاد شده باید حل شود و برای مردم سخت کوش روستا امید با اینده ایجاد شود.

 حدادی  افزود:  حضور در بیش از ۸۰ روستا در چند ماه اخیر که از شروع بکار مجلس گذشته، نشان از اهمیت روستاهاست و در این بازدیدها مشکلات روستاها شناسایی و با مردم چهره به چهره گفتگو شده است و در این راه خدمت به مردم است به یک هم افزایی نیاز است.

 نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس یادآورشد: صیانت و حراست از بیت المال از وظایف دهیاران است که به‌عنوان امانتداران روستاها محسوب می‌شوند.

گفتنی است در این نشست بخشدار چهارباغ و دهیاران نیز در خصوص مسائل روستاها با نماینده خود گفتگو کردند./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.