عملیات احداث فرودگاه سقز بسیار کند است

0 0

بهزاد رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از تاخیر در اجرای پروژه‌های راه و شهرسازی بانه و سقز، گفت: عملیات احداث فرودگاه سقز بسیار کند بوده و می‌توان ادعا کرد که درحال فراموشی است و این نگرانی وجود دارد که تا پایان کار دولت دوازدهم به اتمام نرسد و به سرنوشت سایر پروژه‌های ناتمام و نیمه کاره دولت دچار شود.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس افزود: هرچند پروژه فرودگاه سقز از سال ۸۴ استارت خورده اما با وجود گذشت ۱۵ سال از آغاز آن، همچنان بلاتکلیف مانده و تاکنون تکمیل نشده است.

وی با اشاره به پیگیری خود از وزیر راه و شهرسازی، برای تکمیل پروژه فرودگاه سقز، اضافه کرد: ضرورت تکمیل این پروژه محور سوال من، از آقای اسلامی وزیر راه و شهرسازی بود که پس از طرح این سوال وی از این پروژه بازدید کرد و مقرر شد اقدامات لازم برای تکمیل آن انجام شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم ادامه داد: براساس قول وزارت راه و شهرسازی و سازمان برنامه و بودجه مقرر شده بدون محدودیت اعتباری، این پروژه تکمیل شود، که تاکنون اقدامات لازم برای تحقق این مهم انجام نشده است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس همچنین تصریح کرد: اقدامات لازم برای تکمیل مسیر سقز به بوکان که از محورهای مواصلاتی، پرتردد و متاسفانه حادثه خیز است، انجام نشده و نسبت به آن بی توجهی شده است./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.