فراکسیون مردمی نیروهای انقلاب سند راهبردی ۲۵ ساله ایران و چین را کارشناسی می‌کند

0 0

مجتبی یوسفی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز(یکشنبه، ۱۵ فروردین ماه) فراکسیون مردمی نیروهای انقلاب مجلس شورای اسلامی، گفت: در وهله اول اقدامات سال گذشته فراکسیون آسیب شناسی شد که متوجه شدیم علیرغم همه تلاش ها، این فراکسیون در تصمیم سازی و ها و تصمیم گیری ها باید فعال تر عمل کرده و زمان بندی منسجم تری داشته باشد.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در ادامه این جلسه روی موضوع سند راهبردی ۲۵ ساله ایران و چین که نقل محافل مردمی و اصحاب رسانه شده است، بحث شد که تضارب آرا در این زمینه زیاد است چرا که کسی دقیق نمی داند متن تفاهمنامه چیست.

وی ادامه داد: از این رو بنا شد از کارشناسان این حوزه دعوت شود تا در جلسه هفته آتی فراکسیون مردمی نیروهای انقلاب حضور داشتند باشند.

یوسفی همچنین اضافه کرد: موضوع بعدی این جلسه بررسی اقداماتی بود که باید در راستای شعار سال یعنی «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» صورت گیرد که در این خصوص نیز رئیس مجلس نیز در این جلسه تأکید کرد که مشکل قانون در این زمینه وجود نداشته و صرفا مشکل پشتیبانی و اجرای قوانین را داریم که باید با مانع زدایی به تولید بها داد و حمایت کرد.

سخنگوی فراکسیون مردمی نیروهای انقلاب مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: قرار است این فراکسیون در سال جاری به خصوص به دلیل قرار گرفتن در آستانه انتخابات، با جدیت بیشتری به فعالیت بپردازد./

پایان پیام

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.