فضای مجازی محیط مطمئنی برای تبلیغات انتخاباتی کاندیداها نیست

0 6

جلیل رحیمی جهان‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص لزوم ساماندهی تبلیغات انتخاباتی در انتخابات‌ها، اظهار داشت: بُرد فضای مجازی در محیط واقعی زیاد نیست، مردم بر خلاف تصور وزارت کشور، به ویژه در شهرهای کوچک و روستاها ارتباط آنچنانی‌ با فضای مجازی برقرار نمی‌کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ارتباط مستقیم کاندیدا و حضور میدانی آن‌ها در تبلیغات مستقیم، در عرصه فعالیت انتخاباتی مهم است.

وی با اشاره به تبلیغات کاندیداها در دور دوم انتخابات مجلس یازدهم، افزود: وقتی فضای مجازی تنها محل تبلیغات باشد در حالیکه ساماندهی نشده و سایت‌ها شناسایی نمی‌شوند و مشخص نیست ادمین‌ها چه کسانی هستند و به نفع یا ضرر افراد هر مطلبی را منتشر میکنند، شرایط برای تبلیغات در این فضا، دشوار است.

رحیمی جهان‌آبادی ادامه داد: فضای مجازی فوق‌العاده مساله ساز است و محیط مطمئنی برای تبلیغات کاندیداها نیست تا در این فضا فرد شایسته‌ای را انتخاب کنند.

نماینده مردم تایباد، تربت جام و باخرز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزارت کشور باید کاندیدها را به سمت تبلیغات حضوری سوق دهد اما در دور دوم انتخابات مجلس یازدهم، شیوع ویروس کرونا مانع از این کار شد، گفت: ارتباط حضوری و چهره به چهره انگیزه مشارکت را افزایش می‌دهد.

رحیمی جهان‌آبادی با بیان اینکه بیان کرد: در فضای مجازی خبرها ضد و نقیض است و واقعیت‌ها قابل رد و تایید نیست./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.