قرارداد ۲۵ ساله همکاری بین ایران و چین نافی همکاری با سایر کشورها نیست

0 2

به گزارش خبرگزاری خانه ملت معصومه پاشایی بهرام، رئیس گروه پارلمانی جمهوری اسلامی ایران در مجمع مجالس آسیایی در یادداشتی به قرارداد ایران و چین پرداخت و نوشت: فارغ از هر صحبتی باید بدانیم ‫برنامه ۲۵ساله همکاریهای مشترک ایران و چین، یک برنامه ی همکاری اقتصادیست و نافی همکاری با سایر کشورها نیست! تمام ابعاد آن باید مطالعه شود تا منافع ملت ایران تامین گردد و ‫مجلس به جد پیگیر بررسی تمام جوانب سیاسی، امنیتی و اقتصادی آن است!

نماینده مردم مرند و جلفا در ادامه یادداشت خود اظهار داشت: نه یک وجب از خاک کشور را به ‫چین می دهیم و نه سرباز چینی می آوریم! این وصله ها به کشوری که افتخار جوانانش ‫شهادت است نمی چسبد و نشانه عجز و کوچکی دشمنان ملت ایران است!

وی ادامه داد: ما آماده ایم با هر کشوری برنامه همکاری داشته باشیم! ولی متاسفانه بعضی ها در جغرافیای ذهنشان، چند کشور بیشتر ندارند،که تاریخ گواه بد قولی و بدخواهی آنان نسبت به ‫ملت ایران است!آزموده را آزمودن خطاست ‫برجام نافرجام، باید برای ما درس عبرت شود.

رئیس گروه پارلمانی جمهوری اسلامی ایران در مجمع مجالس آسیایی تاکید کرد: اقتصاد ما، امروز نیازمند فرصت سازی و دیپلماسی اقتصادی با شعار آسیاست و این نوع برنامه های همکاری، نمونه ای از فرصت سازیهاست، که امیدواریم با همکاری مجلس و دولت به سرانجام برسند./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.