لزوم توجه ویژه به طرح‌های اشتغالزایی، مسکن محرومین

0 3

به گزارش خبرنگار خبرگزاری  خانه ملت، حسین حسین‌زاده در جهت پیگیری مسائل و مشکلات قشر محروم جامعه و بررسی اقدامات صورت گرفته در حوزه‌ طرح‌های اشتغال، تامین مسکن مددجویان و… با  بذر افشان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس دیدار و گفت‌وگو کرد.

نماینده مردم شریف لارستان، خنج، گراش و اوز در  مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه  کمیته امداد امام خمینی(ره) را نهادی مقدس و برگرفته از دل مردم دانست و اظهار کرد: حضور کمیته امداد در کنار اقشار نیازمند جامعه مایه قوت و دلگرمی است. 

وی افزود:کمیته امداد امام خمینی(ره) با یاری نمودن محرومین و مستضعفان توانسته بستر پایدار و ماندگاری را برای جامعه هدف خود فراهم کند.

وی  با تاکید ویژه بر لزوم انجام اقدامات لازم در جهت محرومیت‌زدایی و فقر زدایی بیان کرد: فراهم آوردن امکانات لازم به منظور خود اتکا نمودن افراد و خانواده‌های مورد حمایت و سایر نیازمندان از طریق ایجاد اشتغال و اعطای تسهیلات مورد نیاز از جمله اهداف مهمی‌ است که در جهت محرومیت‌زدایی بایستی دنبال شود.

حسین زاده در این دیدار همچنین در خصوص اقدامات صورت گرفته در حوزه امداد رسانی به زلزله‌زدگان و منازل آسیب دیده، توجه ویژه به وام اشتغال خانم‌های سرپرست خانوار، طرح‌ مسکن محرومین و افزایش سهمیه مددجویان، طرح‌های حمایت از ایتام و نیازمندان و… بحث و تبادل نظر شد./

پایان پیام
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.