لزوم رایگان واگذاری زمین های دولتی به روستاییان / شهرکرد سومین شهر گران در حوزه مسکن

0 1

احمد راستینه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت گرانی مسکن در شهرکرد، گفت: امروز یکی از مشکلات جدی در شهرکرد نرخ مسکن است زیرا نرخ مسکن در شهرکرد بسیار گران است و این امر موجب می شود مردم در فشارهای اقتصادی قرار بگیرند.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح دو فوریتی در خصوص مالیات بر مسکن های خالی بسیار حساب شده بود و امیدواریم که این طرح بتواند خانه های خالی را ساماندهی کند، تصریح کرد: با منطقی شدن نرخ مسکن و ایجاد اشتغال پایدار می توان بسیاری از دغدغه های اقتصادی مردم را در شهرکرد مرتفع کرد.

راستینه افزود: ظریب ساخت مسکن  در شهرکرد افزایش یابد تا بتوان وضعیت مسکن را به حالت تعادل رساند و این درحالی است که خوشبختانه میزان واحدهای مسکن در حوزه محرومین و روستاییان با افزایش روبه رو شده است که امیدواریم این جنس از طرح ها در حوزه مسکن به طریق مستمر دنبال شود.

وی ادامه داد: مسکن یکی از اساسی ترین نیازهای مردم است بنابراین دولت میبایست شرایطی را محیا کند که نرخ مسکن با اوضاع اقتصادی مردم همخوانی داشته باشد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه شهرکرد جزء دومین یا سومین شهرهای گران در حوزه مسکن است، یادآورشد: واگذاری زمین های دولتی روستایی به طریق رایگان در اولویت برنامه دولت قرار بگیرد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.