مجلس به صورت پیوسته و سه شیفت لیست وزرا را بررسی کند

0 0

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،دکتر محمدباقر قالیباف در پایان نشست علنی امروز (پنجشنبه، ۱۴ مردادماه) مجلس شورای اسلامی بار دیگر ضمن تقدیر و تشکر از تمام میهمانان خارجی، مقامات کشورهای دوست، مدعوین و مقامات کشوری و لشگری، برای رئیس جمهوری اسلامی ایران آرزوی موفقیت کرد.

وی با اشاره به سخنان رئیس جمهور درباره تقدیم لیست کابینه خود طی هفته آینده به مجلس، اظهار کرد: رئیس جمهور براساس ماده ۲۰۲ آئین نامه داخلی مجلس ۲ هفته فرصت دارد تا کابینه خود را به مجلس معرفی کند اما با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب و در جلو انداختن معرفی اعضای کابینه طبق هماهنگی ها قرار شد، تا ابتدای هفته آینده لیست اعضای کابینه دولت سیزدهم به مجلس معرفی شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما هم در مجلس مصمم هستیم تا لیست وزرای پیشنهادی را در کمیسیون های تخصصی به صورت منسجم و پیوسته و در صحن علنی مجلس به صورت ۲ و ۳ شیفته بررسی کنیم.

دکترقالیباف تصریح کرد: اگر در ابتدای هفته آینده لیست کابینه به مجلس معرفی شود امیدواریم بتوانیم تا سه شنبه ۲۶ مردادماه با توجه به شرایط و در حداقل زمان، مطابق آئین نامه برنامه وزرای پیشنهادی را بررسی کنیم.

وی همچنین در پایان از تمام دست اندرکارانی که برای برگزاری سیزدهم مراسم تحلیف ریاست جمهوری لطف و زحمت کشیده اند، تقدیر و تشکر کرد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.