مجلس در مسیر حل مشکلات و رفع موانع آموزش‌های مهارتی گام بر می دارد

0 3

احمدحسین  فلاحی در گفت‌وگو با خبرنگار   خبرگزاری خانه ملت با یادآوری نشست کارگروهی آموزش‌های مهارتی که در سازمان مرکزی دانشگاه فنی و حرفه‌ای برگزار شد و همچنین نقش این کمیسیون در کمک به دانشگاه فنی و حرفه‌ای برای ارائه آموزش‌های مهارتی، گفت: جلسه‌ای که به مناسبت هفته مهارت در دانشگاه فنی و حرفه‌ای برگزار شد نشان از وجود انگیزه جدی برای توجه به دانشگاه فنی و حرفه‌ای دارد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: کمیسیون آموزش و تحقیقات نیز خود را آماده کرده است تا به دنبال حل مشکلات این دستگاه باشد.

فلاحی ادامه داد: در این جلسه مشکلات متعددی از جمله بودجه‌ای، تجهیزاتی و آموزشی و… مطرح شد که لازم است به آن توجه شود.

وی افزود: موضوع تجهیزات دانشگاه فنی و حرفه‌ای نیز یکی از مواردی بود که در جلسه مذکور مطرح شد که باید برای حل آن تعامل بین دستگاهی صورت گیرد همچنین ارتباط کمیسیون با دانشگاه فنی و حرفه‌ای تقویت شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در جلسه امروز نماینده هر وزارتخانه به بیان مطالبی پرداختند که لازم است در کمیسیون به این مسائل توجه لازم صورت پذیرد چرا که مجلس یازدهم به عنوان گره گشا تحت عنوان مجلس امید و انتظار در مسیر حل مشکلات و رفع موانع گام بر می دارد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.