مردم حضور در انتخابات را تا ساعات پایانی به تعویق نیاندازند/ از آرای مردم صیانت می‌کنیم

0 4

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، با اشاره به حضور خود از ساعات ابتدایی صبح امروز در ستاد انتخابات کشور جهت نظارت بر روند برگزاری انتخابات، گفت: تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا با شناسایی موانع جزئی، این اشکالات را از سر راه برگزاری انتخابات برطرف کنیم.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به برخی از این اشکالات تصریح کرد: اشکالاتی همچون دیر شروع شدن فرایند انتخابات در برخی شعب مطرح بود که در صدد رفع آن بر آمدیم.

وی در ادامه تصریح کرد: از ساعات اولیه صبح امروز که در محل ستاد انتخابات کشور و در هیأت اجرایی برگزاری انتخابات حضور دارم به دنبال رصد مسائل انتخاباتی هستم تا در امانت داری از آرای مردم هیچگونه غفلتی صورت نگیرد.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: انتخابات به خوبی در حال برگزاری است و امیدواریم مردم حضور خوبی در انتخابات داشته باشند.

عضو هیأت اجرایی برگزاری انتخابات در پایان خاطرنشان کرد: از مردم درخواست دارم در ساعات پیش رو پای صندوق حاضر شده و این موضوع را تا ساعات پایانی به تعویق نیاندازند چرا که روال این بوده که بستگی به میزان حضور و با تقاضای استان ها، وزارت کشور مدت زمان برگزاری انتخابات را تمدید می کند./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.