مر قانون در بررسی صلاحیت کاندیداها لحاظ خواهد شد

0 0

هادی بیگی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات شوراها اشاره کرد و گفت: در استان همدان اعضای هئیت نظارت بر انتخابات شوراها سه نفر هستند که مقرر شده  کارهای مربوط به بررسی صلاحیت کاندیداها را انجام دهند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی افزود: تصمیماتی اتخاذ شده که از نهادهای نظارتی شامل اداره اطلاعات، اطلاعات سپاه، قوه قضائیه، نیروی انظامی و … استعلامات مکفی کاندیداها اخذ شود تا مورد بررسی قرار گیرند.

عضو هئیت نظارت بر انتخابات شوراهای استان همدان تاکید کرد: کاندیداهایی که مشکل خاصی نداشته باشند؛ قطعا مورد تایید و وارد عرصه انتخابات خواهند شد  در غیر این صورت رد صلاحیت می‌شوند.

وی اظهار کرد: همان روندی را که شورای نگهبان در بررسی صلاحیت افراد در ادوار انتخابات لحاظ می‌کند ما نیز به همان شیوه عمل خواهیم کرد.

بیگی نژاد تصریح کرد:  ما سلایق شخصی، قبیله‌ای و سیاسی را برای بررسی صلاحیت‌ها لحاظ نمی‌کنیم، بلکه به سوابق افراد نگاه خواهیم کرد و هر آنچه را نهادهای قانونی در خصوص افراد به ما ارائه دهند همان‌ها را در نظر می‌گیریم و هیچ کاری با جناح افراد هم نخواهیم داشت./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.