هیات رئیسه مجلس برای انتخاب رئیس جدید مرکز پژوهش‌ها فراخوان می دهد

0 3

سید نظام الدین موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره انتخاب رئیس جدید مرکز پژوهش‌ها پس از استعفای زاکانی از نمایندگی مجلس گفت: رئیس مرکز پژوهش‌ها توسط هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی به عنوان هیئت امنا این مرکز انتخاب می‌شود.

سخنگو هیئت رئیسه مجلس ادامه داد: با استعفای آقای زاکانی به طور طبیعی برای رئیس جدید مرکز پژوهش ها در هیئت رئیسه رای گیری خواهد شد و روال آن به این شکل است که افرادی که کاندیدای این جایگاه هستند بایستی روزمه، سوابق و برنامه خود را به هیئت رئیسه ارائه کنند.

وی افزود: هیئت رئیسه برنامه ها و سوابق نامزدهای تصدی مرکز پژوهش‌ها را بررسی می‌کند و از بین آن‌ها یک نفر را به عنوان رئیس انتخاب خواهد کرد.

موسوی درباره پروسه زمانی انتخاب رئیس جدید مرکز پژوهش ها بیان کرد: به زودی از طریق دفتر هیئت رئیسه برای انتخاب رئیس جدید مرکز پژوهش ها فراخوان داده می‌شود و سوابق افراد متقاضی به همراه برنامه هایشان مورد بررسی قرار می گیرد.

وی ابراز کرد: مدت زمان انتخاب ریاست جدید مرکز پژوهش بستگی به تعداد متقاضیان دارد و بایستی برنامه هایشان توسط هیئت رئیسه بررسی شود، بعد از مطالعه برنامه های نامزد ها و رسیدن به جمع بندی رئیس جدید معرفی خواهد شد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.