پاسخ ‎قهرمانی قاطع دلاورمردان ‎کشتی آزاد و فرنگی کنایه و تحقیر نیست

0 0

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:

هیچ دردی بالاتر از این نیست که پاسخ ‎قهرمانی قاطع دلاورمردان ‎کشتی آزاد و فرنگی را با ‎کنایه و تحقیر رئیس فدراسیون کشتی داد. جناب ‎صالحی امیری پاسخ درخواست متولی ورزش اول کشور برای افزایش بودجه و حضور قوی در المپیک توکیو، تحقیر و برپا کردن کلاس اقتصاد و بودجه نیست.

‏از قضا آقای ‎دبیر سال‌ها خزانه‌دار بودجه شورای شهر بوده و از این لحاظ هم بر شما تقدم تخصصی دارد. کسی که نیازمند آموزش است شما هستید که باید در کلاس آموزشی محترمانه سخن گفتن و دوری از تحقیر طرف مقابل که گویی در رگ و خون اعضای دولت روحانی و مدیران ارشدش ریشه دوانیده، شرکت کنید.

کشتی ورزش اول کشور است و بیشترین مدال‌های افتخار در میادین جهانی هم از این رشته نصیب کشور شده است. اگر نمی‌توانید تقویتش کنید، نابودش هم نکنید. وظیفه شماست بودجه کافی برای ورزشکاران اعزامی به ‎المپیک توکیو از جمله کشتی تخصیص دهید تا بدون دغدغه صرفا به فکر افتخار آفرینی باشند.

‏ می فرمایید ۸/۵ میلیارد تومان به حساب فدراسیون کشتی واریز کرده‌اید.نیک می‌دانید با بلایی که ‎روحانی بر سر قیمت ‎ارز آورده نمی شود ورزشکار را با بودجه ریالی چند سال پیش به توکیو اعزام کرد که هزینه هایش دلاری است نه ریالی! طی چندساله بودجه فدراسیون کشتی اضافه نشده و مشکل جدی است.

‏به عنوان عضو هیئت رئیسه فدراسیون کشتی از مسئولان ورزشی کشور انتظار دارم برای تأمین بودجه مورد نیاز اعزام آبرومندانه ورزشکاران از جمله کشتی وارد عمل شوند. در مقام نمایندگی مجلس هم موضوع را از وزیر ورزش پیگیر خواهم بود. ورزشکاران سرمایه های کشورند و باید مورد حمایت باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.