پیش‌بینی اعتباری ویژه در بودجه ۱۴۰۰ برای توسعه و پیشرفت مناطق کم برخوردار حوزه انتخابیه

0 0

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدطلا مظلومی  نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی، به همراه زمانی اصل فرماندار بهبهان و سعیدی فرماندار آغاجاری با دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کردند.

مظلومی در تشریح جزئیات و مباحث مطروحه در این دیدار، گفت: در این دیدار گزارشی از وضعیت حوزه انتخابیه و همچنین پیگیری مصوبات سفر ریاست محترم مجلس در حوزه انتخابیه ارائه شد.

مظلومی یادآور شد: با توجه به اولویت مجلس یازدهم مبنی بر محرومیت‌زدایی به منظور توسعه و پیشرفت مناطق کم برخوردار حوزه انتخابیه اعتباری ویژه در بودجه سال آینده مصوب شد.

وی ادامه داد: در بحث توسعه و ارتقاء بافت فرسوده در مناطق کم برخوردار به ویژه شهرستان آغاجاری و مناطق کوره جبور و بهمن آباد بهبهان نیز اعتبارات قابل توجهی در نظر گرفته شده که می تواند تحولی بی سابقه در این مناطق را رقم زند. 

مظلومی افزود: از دیگر موضوعات مهم مطرح شده در این دیدار، پروژه بیمارستان ولیصر(عج) بود که با توجه به کمبود فضای درمانی شهرستان بهبهان و نیاز مبرم مردم حوزه انتخابیه و شهر های مجاور، نیاز به تزریق اعتبارات جهت تسریع در تکمیل آن می باشد، که با نظر مثبت ریاست مجلس اعتبار قابل توجهی جهت تسریع در اتمام این پروژه صورت گرفت.

نماینده بهبهان و آغاجاری افزود: از موضوعات مهم دیگر مطرح شده پروژه جاده بهبهان – رامهرمز بود که پس از ارائه گزارشی از روند این پروژه مهم، تاکید ریاست محترم مجلس بر حل مشکلات این پروژه و تسریع جهت اتمام آن بود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس افزود: با عنایت به بازدید ریاست محترم مجلس از محل احداث فرودگاه بهبهان گزارشی از اقدامات صورت گرفته این پروژه ارائه شد و در این جلسه جهت جذب اعتبار مورد نیاز نیز بررسی هایی صورت گرفت./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.