پیگیری وضعیت دپو کالاهای فاسدشدنی در گمرکات/سه عضو کمیسیون اقتصادی از مبادی واردات کالاها بازدید می کنند

0 0

غلامرضا مرحباء سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جلسه امروز ( یک شنبه ۲۱  شهریور ماه) کمیسیون متبوع خود، گفت: بررسی طرح استفساریه تبصره (۱) ماده (۲۲) قانون نظام صنفی مصوب ۱۳۹۲ در دستور کار امروز کمیسیون اقتصادی قرار داشت و در خصوص طرح اصلاح قانون استفاده از خدمات تخصصی و حرفه‌ای حسابداران بود که پس از بررسی در شور دوم به کمیسیون برگشت. مقرر شد رای گیری نهایی بعد از انجام اصلاحات مختصر در متن، روز سه شنبه انجام شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، اضافه کرد: ادامه بررسی طرح مالیات بر عایدی سرمایه نیز دستور کار دیگر کمیسیون اقتصادی مجلس بود. البته این طرح اصلاح قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان و بخشی از قانون ماالیات مستقیم است. مرکز پژوهش‌های مجلس، سازمان امور مالیاتی و سایر دستگاه‌ها نظراتشان را بیان کرده و یک بند آن به تصویب رسید. همچنین مقرر شد اعضای کمیسیون با وزیر اقتصاد نیز مذاکراتی داشته باشند تا پس از استفاده از نظرات کارشناسان دولت و تجمیع نظرات طرح جامعی تدوین شود.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس اضافه کرد: با توجه به تذکرات نمایندگان در جلسه هفته گذشته صحن مجلس، دکتر قالیباف رئیس مجلس ماموریتی به کمیسیون اقتصادی برای بررسی وضعیت دپو داروها و کالاهای فاسدشدنی در گمرک‌ها و ارائه گزارش به مجلس داد. از این رو در نشست امروز کمیسیون اقتصادی سه نماینده عضو کمیسیون برای بازدید از مبادی واردات کالاهای فاسدشدنی انتخاب شدند تا پس از بررسی شرایط،گزارشی را تهیه و به مجلس ارائه کنند. /

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.