کرونا دلیل موجهی برای عدم حضور رئیس‌جمهور در جلسه رای اعتماد به مدرسی خیابانی نبود

0 0

ولی اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به عدم حضور رئیس‌جمهور در جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی صمت اشاره کرد و گفت: گاهی اوقات در مجالس گذشته رئیس‌جمهور در جلسات دفاع از وزاری پیشنهادی حضور پیدا نمی‌کردند، اما معاون اولشان در دفاع از وزار به صحبت می‌پرداختند که امروز هم معاون اول در دفاع از وزیر پیشنهادی صحبت نکردند و دلیل این را هم باید از دولتی‌ها پرسید.

وی در ادامه افزود: رئیس جمهور می‌بایست به احترام مجلس در جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی صمت حضور پیدا می‌کردند و این کارشان نشان از بی‌احترامی بوده است.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: متاسفانه دلیل عدم حضور رئیس‌جمهور موجه نبود چرا که اگر می‌گفتند در یک جلسه اضطراری مثل شورای عالی امنیت ملی حضور یافتند این مسئله نمایندگان را قانع می کرد، اما اینکه بگویند به دلیل کرونا بوده باعث عدم اقناع نمایندگان شد.

نماینده گرمی مغان تصریح کرد: حضور نیافتن رئیس‌جمهور در مجلس به عدم رای‌آوری وزیر پیشنهادی تاثیرگذار بود و به نوعی نیامدنشان به مجلس  بی‌احترامی به نمایندگان بشمار می‌رود و بعد از آن هم انتظار دارند که نمایندگان، وزیر پیشنهادی او را حمایت کنند./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.