کلنگ زنی ۲ پروژه صنعتی با سرمایه‌گذاری بالغ‌بر ۵ میلیارد تومان گراش

0 0

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، باحضور مهندس حسین‌زاده نماینده مردم شریف لارستان، خنج، گراش و اوز: دو پروژه صنعتی با سرمایه‌گذاری بالغ‌بر ۵ میلیارد تومان در شهرک صنعتی گراش کلنگ‌زنی شد.

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در  مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد:  کارگاه صنایع چوبی با سرمایه‌گذاری بالغ‌بر ۳ میلیارد تومان و آزمایشگاه بتن و تولید قطعات بتنی با سرمایه‌گذاری بالغ‌بر ۲ میلیارد تومان از جمله پروژه‌های صنعتی بود که با حضور نماینده مردم کلنگ‌زنی شد.

مهندس‌ فتوحی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس در آئین کلنگ‌زنی پروژه آزمایشگاه بتن و تولید قطعات بتنی نیز  افزود: در جهت حمایت از سرمایه‌گذاری و رونق واحد‌های صنعتی و اشتغالزایی، درصورتی که ساخت این پروژه تا زمان مقرر به اتمام برسد دوقسط از وام ساخت پروژه به مالک عودت داده خواهد شد و همچنین ۱۰ درصد از مبلغ هزینه پرداختی کل زمین بعنوان مشوق به ایشان بازگردانی می‌شود.

در پایان  نماینده مردم شریف لارستان، خنج، گراش و اوز ضمن قدردانی از حضور و پیگیری مهندس فتوحی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس، حمایت از طرح‌های اشتغال‌زا که سبب توسعه و پیشرفت و ایجاد اشتغال برای جوانان در منطقه خواهد شد را از اهم موضوعات دانست و بر لزوم همراهی و همکاری ادارات و نهادهای مختلف در این زمینه تاکید کرد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.