گازرسانی به تعدادی ازروستاهای طالقان تا پایان شهریور ماه

0 7

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،علی حدادی در بازدید میدانی از روستا‌‌‌‌های اورازان،گلیرد ،پراچان ،خیکان در بخش بالا طالقان از اتمام پروژه گازرسانی بالاطالقان تا پایان شهریورماه خبر داد. 

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد ،طالقان و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی با حضور میدانی در روستاهای بالاطالقان به همراه جمعی از مسئولین شهرستان و استان گفت: بازدیدهای میدانی از روستاها با هدف تصمیم گیری آگاهانه برای رفع مشکلات مردم صورت می‌گیرد.

وی در ادامه افزود: یکی از تذکرات بنده  به عنوان نماینده مردم  در خصوص جاده هشتگرد به طالقان بوداست واین در  حالی که جانمایی این جاده به درستی انجام نشده  است اما با توجه به هزینه‌های هنگفتی که این پروژه به‌ دنبال داشته و تعدادسال‌هایی که این پروژه در حال انجام بوده است، بنا شد که در ایمن سازی و رفع مشکلات و خطرهای این جاده نهایت دقت و بررسی علمی و کارشناسی‌های تخصصی صورت گیرد.

حدادی گفت: با پیگیری‌هایی که در جذب اعتبارات از وزارت نفت داشتیم،گازرسانی تعدادی از روستاهای طالقان تا پایان شهریور ماه به اتمام می‌رسد.

وی ضمن اشاره به بودجه۱۴۰۰ و ایرادات آن از جمله اعداد و ارقام پنهان و ابهامات زیاد در آن اظهار داشت: به رغم ظرفیت‌های عظیم صنعتی و کشاورزی و خصوصا در بخش پزشکی و دارویی ِدر استان البرز  در این لایحه، بودجه مناسبی برای استان البرز درنظر گرفته نشده بود که با رد و اصلاح آن توانستیم ضمن دفاع از بودجه کل کشور از بودجه این استان دفاع و بخشی از کمبودها را جبران نماییم.

پایان پیام

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.