خبر خوب| اهدای ۷۵ تبلت به دانش آموزان نیازمند کهریزک

0 12
خبر خوب| اهدای ۷۵ تبلت به دانش آموزان نیازمند کهریزک

امین بابایی بخشدار کهریزک در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ری با اشاره به اهمیت کمک به نیازمندان اظهار کرد: در راستای نوع‌دوستی و حمایت از نیازمندان پویش میز مهربانی در بخش کهریزک شکل گرفت تا نشان دهیم ارزش‌های انسانی را به شیوه‌های مختلف پایدار نگه می‌داریم.

وی گفت: با توجه به عدم بهره‌مندی برخی از دانش‌آموزان کهریزکی از امکاناتی هم‌چون تبلت با توجه به وضعیت شیوع کرونا و الزامات تحصیل در فضای مجازی طی سال تحصیلی جاری، خیزش منطقه‌ای در بخش کهریزک در قالب پویش میز مهربانی شکل گرفت.

بخشدار کهریزک ادامه داد: به همّت خیران و پیگیری مسؤولان بخش کهریزک در راستای نیازمندی دانش‌آموزان به تبلت و گوشی هوشمند برای فراگیری علم و دانش در بستر شبکه شاد و فضای مجازی، بیش از ۱۴۰ تبلت طی دو مرحله در سال ۱۳۹۹ تهیه شد.

بابایی سپس عنوان کرد: مرحله اول این پویش در آبان ماه برگزار و تعداد ۷۰ تبلت در اختیار دانش آموزان قرار گرفت و در مرحله دوم نیز در آستانه دهه فجر با اهداء ۷۰ تبلت دیگر این حرکت مؤمنانه و انسان دوستانه ادامه پیدا کرد.

وی با اشاره به پایلوت بودن کهریزک در برپایی میز مهربانی در استان تهران گفت: مرحله سوم این پویش در خرداد ماه ۱۴۰۰ و درآستانه امتحانات پایانی سال تحصیلی اجرا و طی آن تعداد ۷۵ عدد تبلت تهیه و برای اهدا به دانش آموزان نیازمند به مدارس سطح بخش تحویل شده است.

بخشدار کهریزک در پایان خاطرنشان کرد: به منظور رعایت شأن خانواده‌های نیازمند، تبلت‌ها به مدیران مدارس تحویل شده تا در ادامه این تبلت‌ها توسط مدیران در اختیار والدین دانش‌آموزان نیازمند قرار گیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.