درخشش انجمن علمی مهندسی مواد دانشگاه شهرکرد در جشنواره بین‌المللی حرکت

0 1
درخشش انجمن علمی مهندسی مواد دانشگاه شهرکرد در جشنواره بین‌المللی حرکت

علی کرم‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: انجمن علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه شهرکرد یکی از برترین انجمن‌های علمی دانشگاه شهرکرد است که برگزارکننده کارگاه‌ها، نشست‌ها، مسابقات و ایونت‌های علمی دانشجویی در سطح ملی، منطقه‌ای و دانشگاهی است.

دبیر انجمن علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالوژی دانشگاه شهرکرد خاطرنشان‌ کرد: با توجه به اینکه از سال گذشته انجمن‌های علمی در سطح کشور به دلیل وجود ویروس کرونا و غیرحضوری شدن دانشگاه‌ها فعالیت بسیار محدودی داشتند ما سعی کردیم فعالیت خود را کاهش ندهیم و خود را با شرایط جدید سازگار کنیم.

کرم‌زاده با اشاره به میزبانی هشتمین دوره مسابقات سراسری ریخته‌گری بیان‌ کرد: انجمن علمی مهندسی مواد و متالوژی دانشگاه شهرکرد توانست در این مرحله میزبان دانشجویان از سراسر کشور باشد و ارتباط بین دانشگاه و صنعت را تقویت کند؛ در این مسابقات یکی از چالش‌های صنعت ریخته‌گری توسط اساتید مطرح بیان شد و به عنوان سوال این مسابقه قرار گرفت و تیم‌های شرکت‌کننده به صورت عملی درصدد رفع یکی از چالش‌های ریخته‌گری تلاش کردند.

وی افزود: بر اساس اعلام نتایج سیزدهمین دوره جشنواره بین‌الملی حرکت، انجمن علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه شهرکرد به سبب میزبانی شایسته هشتمین دوره مسابقات سراسری ریخته‌گری کشور توانست عنوان برگزیده این رخداد بین‌المللی را کسب نماید.

کرم‌زاده ادامه‌ داد: اختتامیه سیزدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت ویژه آثار و دستاوردهای اتحادیه‌ها و انجمن‌های‌‏ علمی دانشجویی که در اسفندماه ۹۹ با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد عنوان برگزیده شایسته تقدیر را کسب کرد.

وی با بیان اینکه این رخداد با مشارکت ۹ هزار و ۷۰۰ انجمن علمی از دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار شد، گفت: انجمن علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه شهرکرد به عنوان تنها نماینده برگزیده دانشگاه شهرکرد موفق به کسب مقام شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.