راه‌اندازی اولین کارگاه اتوماتیک تولید ماسک در بانه با کمک سپاه

0 2
راه‌اندازی اولین کارگاه اتوماتیک تولید ماسک در بانه با کمک سپاه

فرمانده سپاه بانه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهرستان ضمن اشاره به راه‌اندازی کارگاه اتوماتیک تولید ماسک در بانه، اظهار کرد: با همکاری سپاه و بسیج اصناف بانه پارچه یارانه‌ای در اختیار این کارگاه تولیدی ماسک قرار می‌گیرد.

فرهاد ولادی افزود: این کارگاه، ماسک‌ها‌ی تولیدی را با قیمت یارانه‌ای بعد از مرحله تولید و استرلیزه کردن در اختیار داروخانه‌ها و فروشگاه‌های سطح شهرستان با قیمت مصوب ۹۰۰ تومان قرار داده و فروشگاه‌ها موظف هستند با قیمت ۱۳۰۰ تومان در اختیار مردم قرار دهند.

وی خاطرنشان کرد: ماهیانه یک میلیون متر پارچه یارانه‌ای از طرف سپاه بانه و بسیج اصناف به این کارگاه اختصاص داده شده است تا شهروندان بانه‌ای هم دسترسی آسان به ماسک داشته باشند و هم با قیمت مناسب بتوانند خریداری نمایند.

به گزارش فارس؛ سپاه بیت‌المقدس استان کردستان از اوایل شیوع کرونا برای خدمت به مردم و پیشگیری از شیوع بیشتر این ویروس پای کار بوده که جدای از موضوع ضدعفونی‌کردن معابر و مکان‌های عمومی، در راه‌اندازی کارگاه‌های ماسک، شیلد و لباس بیمارستانی اهتمام جدی داشته است و اکنون هم با ادامه تولید ماسک و تامین بسته‌های معیشتی در قالب کمک مومنانه تلاش می‌کند تا بخشی از مشکلات ناشی از کرونا را در جامعه حل کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.