راه‌اندازی مرکز تجمیعی واکسیناسیون علیه ویروس کووید۱۹ در سالن ۲۲ بهمن زاهدان

0 0
راه‌اندازی مرکز تجمیعی واکسیناسیون علیه ویروس کووید19 در سالن 22 بهمن زاهدان

جلیل نجاتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان با بیان اینکه با شروع طرح واکسیناسیون گروه‌های سنی نیاز به مکان بزرگ با تهویه مناسب و دسترسی آسان برای همشهریان لازم بود اظهار کرد: به منظور رفاه حال و جلوگیری از ازدحام مراجعین به مراکز واکسیناسیون کرونا علاوه بر پایگاه «۲۲ بهمن» واقع در خیابان آزادگان جنب دانشکده دندانپزشکی و نیز مراکز تجمیعی «ولایت» و «عمار یاسر» نسبت به تجهیز مراکز دیگر در سطح شهر و خدمت رسانی به همشهریان گرامی در طرح واکسیناسیون کووید ۱۹ اقدامات اولیه انجام گرفته است.

رئیس مرکز بهداشت زاهدان ادامه داد: به اطلاع هموطنان متولد ۱۳۳۰ به قبل ( گروه سنی ۷۰ سال به بالا) می‌رساند، دریافت نوبت واکسن کرونا از تاریخ شنبه اول خرداد ۱۴۰۰ مستلزم ثبت نام در سامانه salamat.gov.ir خواهد بود.

وی بیان کرد: همه افراد ثبت‌نام شده به ترتیب سنی به صورت هوشمند نوبت‌دهی خواهند شد و محل و زمان دقیق واکسیناسیون به هر فرد از طریق پیامک اعلام می‌شود.

رئیس مرکز بهداشت زاهدان بیان کرد: حضور افراد در مراکز واکسیناسیون فقط بر اساس پیامک نوبت‌دهی است و مراکز واکسیناسیون از پذیرش افرادی که بدون نوبت مراجعه کنند معذور خواهند بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.