سلحشور هم هیأت خود را به فضای باز بُرد+فیلم

0 1
سلحشور هم هیأت خود را به فضای باز بُرد+فیلم

به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، مهدی سلحشور مداح اهل بیت (ع) در راستای تأکید مقام معظم رهبری و دستور جدید ستاد ملی مقابله با کرونا عزاداری هیأت فاطمیون قم را به فضای باز بُرد.

وی در این خصوص اظهارداشت: ما در حسینیه هم پروتکل‌ها را ۱۰۰ درصد رعایت می‌کردیم. سقف حسینیه بیش از ۵ متر ارتفاع داشت و در فضای حسینیه ۸۰۰ نفری تنها ۲۰۰، ۳۰۰ نفر حضور داشتند و بخش اعظم جمعیت در فضای باز بودند.

سلحشور گفت: زمانی که احساس شد بیرون بیاییم، سلامتی و امنیت بیشتر تأمین می‌شود و رضایت قلبی رهبری را تأمین می‌کند، سختی‌ها را به جان و دل خریدیم و در عرض یک روز جلسه را به فضای باز منتقل کردیم.

این مداح اهل بیت (ع) تصریح کرد: روضه را نمی‌توان تعطیل کرد. کور خواندن آن افرادی که تصور می‌کنند که ما روضه را تعطیل می‌کنیم، ۵ نفر هم باشیم گوشه خیابان، روضه را می‌خوانیم اما حتما سلامتی عزاداران امام حسین و ملت مهم‌تر است.

وی با اشاره به اینکه هیأتی‌ها نشان دادند که عزاداری و رعایت دستورالعمل‌ها قابل جمع است، گفت: تردید نکنید اگر قرار است نگاه و توجهی به ما شود، از قبال این سینه‌زنی و عزاداری‌ها خواهد بود.

فیلم اظهارات سلحشور را اینجا ببینید:

پیش از این محمود کریمی، محمدرضا طاهری و میثم مطیعی نیز بعد از بیانات مقام معظم رهبری برروی رعایت پروتکل‌ها تاکید کردند.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.