شهید شیرمراد فرخى: پیرو خط امام باشید

0 0
شهید شیرمراد فرخى: پیرو خط امام باشید

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت… «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

۲۰۹۷/ تبرک لحظاتمان با شهید شیرمراد فرخى:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

خدمت پدر بزرگوارم سلام می‌رسانم و پس از عرض سلام سلامتى شما را از خداوند متعال خواسته و خواهانم و امیدوارم همیشه در راه خدمت به اسلام و جمهورى اسلامى ایران موفق و موید باشید.

 پدرجان وصیتم این است که در درجه اول پیرو خط امام عزیزمان باشید که همان خط اسلام راستین است و همیشه پشتیبان او و پشتیبان دین خدا باشید و دین خدا را یارى کنید تا خدا نیز شما را یارى نماید؛ دوم اینکه شما خوب مى دانید این راهى را که بنده انتخاب کرده‌ام راه خدا بوده و آگاهانه آن را انتخاب کرده‌ام و راهى است که همه شهداى اسلام در طول تاریخ پیموده‌اند؛ از شما مى خواهم این راه را ادامه دهید.

سوم اینکه بنده را حلال کنی گر چه می‌دانم در برابر زحماتى که براى بنده متحمل شده‌اى ناسپاسى کرده و نتوانسته‌ام جبران کنم اما از خداوند بخشنده طلب عفو نموده و از شما نیز مى‌خواهم که مرا عفو کنید.

اگر شهید شدم ناراحت نباشید زیرا این راهى است که همه شیعیان و مسلمانان باید بپیمایند البته مردن و فنا شدن و رسیدن به دنیاى اخروى براى همه انسان‌ها است ولی چه بهتر که با کوله بارى رفت تا بتوان رضایت خداوند را جلب کرد.

مادرجان برای همه زحمات و از خودگذشتگی‌هایت از پروردگار اجر عظیمى طلب می‌کنم. زحماتى که شما کشیده‌ای قلم نمی‌تواند آن را بر صفحه کاغذ بنگارد تنها میتوانم بگویم خداوند عوض آن همه خودگذشتگی را به شما بدهد.

مادر عزیزم تمام وصیت‌هایى را که به پدرم کرم به شما نیز مى‌کنم و چون حق مادر بر فرزند بیشتر از پدر است لذا عاجزانه از تو طلب عفو و بخشش می‌کنم و از تو مى خواهم از خدا براى بنده طلب آمرزش کنى.

انتهای پیام/۸۹۰۰۱/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.