فارس من| حریم داخل حد فاصل خواهر امام و زرجوب جزو پروژه‌های بازآفرینی هستند

0 0
فارس من| حریم داخل حد فاصل خواهر امام و زرجوب جزو پروژه‌های بازآفرینی هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سامانه «فارس من» باهدف پیگیری مستقیم مسائل و مشکلات مردم راه‌اندازی شده و در سریع‌ترین زمان به پیگیری موارد اعلامی می‌پردازد.

«ضرورت رسیدگی به املاک داخل پروژه حریم رودخانه پل زرجوب شهر رشت» یکی از عناوینی بود که توسط مخاطبان در سامانه فارس من ثبت شد.

مخاطب در ثبت این موضوع آورده است‌: «زمان زیادی است که املاک سنددار در حریم حد فاصل حرم خواهر امام تا رودخانه زرجوب واقع در شهر رشت استان گیلان بلاتکلیف رها شده و ضرر و زیان زیادی به مالکین وارد شده از مسئولین محترم تقاضامندم به این موضوع رسیدگی کنند.»

مرتضی عاطفی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به وضعیت حریم داخل حدفاصل خواهر امام و رودخانه‌های زرجوب رشت اظهار کرد: پروژه‌های بازآفرینی نیازمند جذب اعتبارات ملی هستند و برای این پروژه‌ها در حال رایزنی هستیم.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت با بیان اینکه پروژه‌های بازآفرینی در ابتدا به ستاد بازآفرینی شهرستان پیشنهاد می‌شود، افزود: این پروژه‌ها در ابتدا در ستاد بازآفرینی شهرستان و پس از آن در ستاد استانی بازآفرینی و سپس در وزارت راه مصوب می‌شود.

عاطفی با تاکید بر اینکه بررسی پروژه‌های بازآفرینی رشت در دستور کار قرار دارد، گفت: در صورت تامین اعتبارات دولتی، حتما این مهم نیز اجرایی می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.