قرارگاه پیشرفت سپاه زنجان مشکل آب ۳۴ روستا را حل کرد

0 0
قرارگاه پیشرفت سپاه زنجان مشکل آب 34 روستا را حل کرد

جلال غورقانلو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان از سال ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۹در زمینه تامین آب شرب فعالیت داشته است.

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه این قرارگاه سه منطقه محروم را مورد توجه خود قرار داده است، عنوان کرد: در شهرستان زنجان دهستان «قره‌پشتلو»، در شهرستان خدابنده دهستان «شیوانات» و در شهرستان ماهنشان دهستان «اوریاد» مورد توجه این قرارگاه بوده است.

وی با اشاره به اینکه قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان نسبت به رفع مشکل کمبود و تامین آب شرب به تعداد ۳۴ روستا کرده است، بیان کرد: برای اجرای طرح‌های آبرسانی در طول چهار سال، ۳۹ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است که از این میزان ۱۶ میلیارد ریال از طرف قرارگاه و ۱۵ میلیارد ریال توسط شرکت آب و فاضلاب و ۸ میلیارد ریال توسط خودیاری اهالی روستاها تامین شده است.

غورقانلو از احداث ۲۳ هزار و ۲۵۰ متر، احداث خط انتقال آب شرب و ۲۱ هزار و ۴۰۰ متر شبکه توزیع آب در این ایام خبر داد و افزود: ۱۲ مورد احداث و مرمت مخزن آب شرب و بهسازی و مرمت، لایروبی چشمه و قنات به تعداد ۲۳ حلقه نیز در این چهار سال انجام شده است.

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان ادامه داد: پنج مورد حفر چاه، چهار مورد اجرای ایستگاه پمپاژ آب، سه مورد اجرای اتاق فرمان و یک مورد احداث ساختمان آب شیرین کن از دیگر اقدامات این ایام است.

انتهای پیام/۷۳۰۰۹/ق

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.