آزادی بیست محکوم جرایم مالی غیر عمد از زندان مرکزی زنجان

0 5

آزادی بیست محکوم جرایم مالی غیر عمد از زندان مرکزی زنجان

در پی بازدید رئیس کل دادگستری استان زنجان از زندان مرکزی زنجان، بیست تن از محکومان جرایم مالی غیر عمد از زندان آزاد شدند.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل زنجان، رئیس کل دادگستری آن استان در جلسه کمیته ساماندهی زندانیان استان که در زندان مرکزی زنجان برگزار شد، با تقدیر و تشکر از اقدامات و تلاشهای صورت گرفته در زندانهای استان گفت : با رسیدگی به امور زندانیان و پیگیریهای انجام پذیرفته، این محکومان  جرایم غیر عمد مالی از زندان آزاد شدند.
 

حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی افزود :در  این جلسه که با حضور مدیر کل زندانهای استان ، معاونین قضایی رییس کل و روسای زندانهای استان برگزار شد ، پرونده  تعدادی از محکومین  مورد بررسی قرار گرفت که در همین راستا به  15 زندانی واجد شرایط مرخصی اعطا  و همچنین ۲ محکوم نیز به پابند الکترونیکی تجهیز شدند .

 

رییس شورای قضایی استان تصریح کرد :اجرای سیاست های قوه قضاییه بویژه تلاش برای کاهش آمار جمعیت کیفری زندانها  با استفاده از مجازاتهای جایگزین حبس از رویکرد مهم دستگاه قضایی استان می باشد.

 

صادقی نیارکی اظهار کرد : در این جلسه پس از بررسی پرونده های زندانیان مالی ، مهریه ، زندانیان بلاتکلیف و دیداری چهره به چهره با تعدادی از زندانیان ، دستورات لازم در خصوص تسریع در رسیدگی و حل و فصل مشکلات مطروحه زندانیان  صادرشد.

 

درابتدای این جلسه جوادی مدیر کل زندانهای استان با قدردانی از زحمات و تلاش های مسئولین قضائی استان ، برگزاری این جلسات را گامی موثر در کاهش جمعیت کیفری زندانها بر شمرد و عزم و اراده هر چه بیشتر دستگاه قضائی استان را در استفاده از ظرفیت های قانونی برای کاهش مجازات زندان را خواستار شد.
 

 

۶۶۶

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.