آزادی بیش از ۵۰۰ زندانی در استان گلستان

0 1

رئیس کل دادگستری گلستان اعلام کرد: با اجرای بخشنامه جدید رئیس قوه قضاییه، در دو هفته اخیر ۵۲۲  نفر از زندان های استان آزاد شدند.

 به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان گلستان، رئیس کل دادگستری این استان درمراسم معرفی مدیر کل جدید زندان ها با اشاره به تلاش دستگاه قضایی بر کاهش جمعیت کیفری زندان ها بر لزوم هماهنگی لحظه ای دادگستری و اداره زندان های استان تأکید کرد و افزود: باید بخشی از تلاش همکاران ما در دادگستری و اداره کل زندان های استان بر کاهش تعداد زندانیان کمتر از ۱۰ روز متمرکز شود.
 

هاشمیان تصریح کرد: حضور پررنگ تر قضات در زندان، فعال کردن بیشتر شعب شورای حل اختلاف در زندان های گرگان و گنبدکاووس از دیگر مواردیست که باید بر آن تمرکز شود.
 

این مقام ارشد قضایی استان با تأکید بر استفاده بیشتر از ظرفیت خیران برای کاهش جمعیت کیفری استان، افزود: علاوه بر کمک به آزادی زندانیان، حضور خیران در فعالیت انجمن حمایت از خانواده های زندانیان می تواند از آسیب های اجتماعی که این خانواده ها را تهدید می کند، بکاهد.
 

همچنین نوروزی، مدیر کل بازرسی و ارزیابی سازمان زندان های کشور در این مراسم از تلاش ها و اقدامات انجام شده در استان برای کاهش ۱۰ درصدی جمعیت کیفری استان قدردانی کرد .
 

در  این مراسم از خدمات سه ساله علیرضا رضوانی مدیر کل سابق زندان های استان قدردانی و علی اصغر رنجبر  که تا پیش از  این رئیس اداره قضایی اداره کل زندان های استان بود به عنوان مدیرکل جدید معرفی شد.

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.