آزادی ۱۲۲ زندانی مشمول مقررات کاهش جمعیت کیفری زندانها

0 1

آزادی ۱۲۲ زندانی مشمول مقررات کاهش جمعیت کیفری زندانها

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی با اشاره به ضرورت تسریع در اجرای قوانین و مقررات مرتبط با کاهش جمعیت کیفری استان ها؛ از آزادی  ۱۲۲ زندانی مشمول این مقررات در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل خراسان شمالی، در این جلسه رئیس کل دادگستری استان با انتقاد از وجود نوسان بی منطق و خلاف ضابطه در بازار گفت: در این شرایط حساس اقتصادی در واقع ما روی گسل هایی در حال حرکت هستیم؛ که در صورت عدم اتخاذ تدابیر بازدارنده با مشکلات عدیده ای مواجه خواهیم شد .لذا انتظار ما از مسؤولین این است که در این زمینه با جدیت بیشتری تلاش نمایند و با مجرمین و متخلفین در هر موقعیتی که باشند با قاطعیت برخورد نمایند.
 

حجت الاسلام والمسلمین جعفری همچنین با اشاره به  ضرورت تسریع در اجرای قوانین و مقررات مرتبط با کاهش جمعیت کیفری استان ها؛ از آزادی  ۱۲۲ زندانی مشمول این مقررات در استان خبر داد و افزود:تعداد۴۵ نفر از محبوسین از موجبات اعمال تخفیف در باقیمانده مجازات حبس بهره مند شدند.
 

وی با اشاره  به موقعیت حساس فعلی  ناشی از اشاعه  بیماری کرونا در جامعه  بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در مناسبات اجتماعی تأکید  و عنوان کرد : وجود این بیماری نباید مانع رسیدگی مسؤولین به مشکلات مردم گردد.
 

 در این نشست مدیران کل صمت و تعزیرات حکومتی   گزارشی از آخرین وضعیت بازار توزیع کالاهای اساسی از جمله مرغ ارائه نمودند.
 

فیروزه، مدیر کل صمت با اشاره به مشکلات، کمبودها و نواقص موجود در حوزه تنظیم بازار به تبیین وضعیت قیمت مصوب و نهایی مرغ در بازار استان پرداخت و تصریح کرد:خراسان شمالی در حقیقت مصوبه ستاد تنظیم بازار را رعایت کرده و امروز سومین روزی است که فروش مرغ در استان بر اساس نرخ مصوب به فروش می رسد.
 

وی عدم تأمین نهاده های طیور  را از بزرگترین مشکلات مرغداران عنوان و ابراز امیدواری کرد: با  رفع معضلات این حوزه شاهد بهبود شاخص های  کمی وکیفی در حوزه تنظیم بازار و  ساماندهی روند تثبیت قیمت گذاری ها باشیم.
 

سیدالموسوی،مدیر کل تعزیرات حکومتی نیز یکی از مهمترین مشکلات ایجاد کننده فرایند بی ثباتی و نوسانات قیمت مرغ  را عدم وجود سازوکارهای شفاف در بخش های  مرتبط با کار و فعالیت تولید کنندگان و توزیع کنندگان دانست و خواستار شفافیت مکانیسم انجام کار در این حوزه ها شد.
 

وی با اشاره به وجود معضل عدم درج قیمت واقعی بر روی کالاها از سوی تولیدکنندگان گفت: این روش ناصواب هم موجبات بروز سوء استفاده از طرف فروشندگان را فراهم می سازد و از دیگر سو باعث ایجاد گران فروشی در روند توزیع می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.