آزادی ۱۴۲ زندانی جرایم غیرعمد در هرمزگان

0 5

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با بیان اینکه ۱۴۲ زندانی جرایم غیرعمد در ۹ ماهه امسال از زندان‌های استان هرمزگان آزاد شدند، گفت: بدهی این افراد بیش از ۴۴۷ میلیارد ریال بوده که از این میزان، شکات از مبلغ ۱۱۳ میلیارد ریال آن گذشت کردند.  

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان هرمزگان، علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: ۱۴۲ زندانی جرایم غیرعمد از ابتدای امسال تا پایان آذرماه از زندان‌های استان آزاد شدند.

وی در ادامه افزود: بدهی این افراد بیش از ۴۴۷ میلیارد ریال بوده که از این میزان، شکات از مبلغ ۱۱۳ میلیارد ریال آن گذشت کردند.

صالحی گفت: این تعداد زندانی شامل ۱۳۹ نفر مرد و ۳ زن است که چهار نفر از آن‌ها به علت محکومیت دیه، ۶۸ نفر به دلیل بدهی مالی، ۵۸ نفر نیز به خاطر ناتوانی از پرداخت مهریه و ۱۲ نفر نیز به علت عدم پرداخت نفقه در زندان به سر می‌بردند.

این مقام قضایی یادآور شد: هم اکنون نیز ۸۶ زندانی جرایم غیرعمد با بدهی بیش از ۱۸ میلیارد ریال در زندان‌های استان هرمزگان به سرمی‌برند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از خیران و عموم مردم درخواست کرد با توجه به نزدیکی ماه‌های پایانی سال و در صورت داشتن توان مالی، کمک‌های نقدی خود را برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد از طریق سامانه پیامکی تلفن همراه# ۷۷۷۷۰۷۶*۷۸۰* یا واریز به شماره حساب ۰۱۰۶۱۱۰۰۳۱۰۰۷ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۶۷۰۶ بانک ملی به ستاد دیه پرداخت کنند.

۶۶۶

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.