آمادگی و عزم جدی دستگاه قضایی لرستان در برخورد با مجرمان و مفاسد

0 1

آمادگی و عزم جدی دستگاه قضایی لرستان در برخورد با مجرمان و مفاسد

رئیس کل دادگستری لرستان در دیدار با آیت الله نیازی خرم آبادی نماینده لرستان در مجلس خبرگان رهبری از آمادگی و عزم جدی دستگاه قضایی استان و سازمانهای تابعه دربرخورد قاطع با مجرمان و مفاسد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان لرستان، محمّد رزم رئیس کل دادگستری لرستان به همراه معاونین دادگستری در دیدار با آیت اله نیازی خرّم آبادی نماینده لرستان در مجلس خبرگان رهبری از آمادگی وعزم جدی دستگاه قضایی استان و سازمانهای تابعه دربرخورد قاطع با مجرمان و مفاسد خبر داد.

 

محمّد رزم ضمن ابراز خرسندی ازاین ملاقات بیان داشت: علما و بزرگان دینی گنجهای قابل دسترسی هستند که هرکسی می تواند به اندازه ظرفیتش از آنها بهره مند گردد و خوشبخانه آیت اله نیازی خرّم آبادی از چهره های باسابقه انقلابی و حوزوی تراز اوّل کشور می باشد که سادگی و گمنامی ایشان جذابیت بیشتری دارد.

 

وی ابراز امیدواری کرد که با بهره مندی از وجود نماینده لرستان در مجلس خبرگان رهبری و دیگر علمای بزرگ لرستانی در جلسات اخلاقی مجموعه های قضایی استان شاهد فعالیتهای فرهنگی ارزشمندتری باشیم، دستگاه قضایی استان لرستان این آمادگی را دارد که در زمینه آموزشهای ضمن خدمت از اساتید دانشگاهی و حوزوی تراز اوّل کشور استفاده نماید.

 

رئیس شورای قضایی استان تاکید نمود: بهره گیری از ظرفیت علما و بزرگان بویژه نمایندگان خبرگان رهبری در استان قطعا” باعث بالندگی دستگاه های قضایی و اجرایی است.
 

آیت اله نیازی خرّم آبادی در این دیدار که در فضایی صمیمی و معنوی بود، گفت: رئیس کل دادگستری استان یادگار دوران دفاع مقدّس و از شخصیت های انقلابی، مذهبی و محبوبی است که علم وهنر مدیریت ایشان زبانزد خاص و عام است و ازجمله خصیصه های رییس کل دادگستری لرستان مردمداری و حس نوع دوستی این مدیرتوانا و خوشنام لرستانی است.
 

آیت اله نیازی خرّم آبادی در دیدار با رئیس کل دادگستری لرستان بر جایگاه خطیر قضاوت در نظام اسلامی تاکید کرد و افزود: جایگاه قضاوت مقدّس و در عین حال خطیر است و هرکسی شایستگی این مسند را ندارد و به قول معروف می توان آنرا جایگاه و مسند حضرت علی (ع) برشمرد واین تاکیدات در دین اسلام درباره امر قضا گویای این مهم است.

۶۶۶

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.