ئیس کل دادگستری قزوین: حضور مردم در میدان عمل بیشترین تأثیر را در کاهش آسیب های اجتماعی دارد

0 2

ئیس کل دادگستری قزوین: حضور مردم در میدان عمل بیشترین تأثیر را در کاهش آسیب های اجتماعی دارد

رئیس کل دادگستری قزوین گفت:لازم است  همه دستگاه ها و علی الخصوص نهادهای متولی امر فرهنگ برای کمک به کاهش آسیب های اجتماعی به میدان بیایند؛ اما آن عاملی که بیشترین تاثیر را خواهد داشت حضور مردم در میدان عمل است.

 

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل قزوین، دیدار مردمی رییس کل و مسئولان قضایی استان و جمعی از  مقامات شهرضیاء آباد در مسجد اعظم این شهر برگزار شد.
 

در این دیدار رئیس کل دادگستری قزوین با اشاره به اهتمام دستگاه قضایی برای کاهش جرائم، معضلات و آسیب های اجتماعی، گفت: دستگاه قضایی به تنهایی در این مسیر موفق نخواهد شد و لازم است  همه دستگاه ها و نهاد ها علی الخصوص نهادهای متولی امر فرهنگ به میدان بیایند و به دستگاه قضایی کمک کنند.
 

حجت الاسلام و المسلمین قدرتی اضافه کرد: آن عاملی که بیشترین تاثیر را در کاهش آسیب های اجتماعی خواهد داشت حضور مردم و جامعه در میدان عمل است و باید خود مردم به میان بیایند تا شاهد کاهش این آسیب ها باشیم زیرا دیر یا زود گریبان گیر همه و حتی مسئولان خواهد شد.
 

در پایان این دیدار رییس کل دادگستری قزوین ضمن استماع شکایات،دعاوی وخواسته های مردم حاضر در مسجد، مسئولین مربوطه را مکلف به پیگری امور نمود و نسبت به بررسی کلیه درخواست ها در اسرع وقت در محاکم استان وشهرستان و توسط معاونان دادگستری  قول مساعد داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.