اجازه نمی دهیم معدود افراد سودجو به حیثیت کارکنان سازمان ثبت اسناد لطمه بزنند

0 0

اجازه نمی دهیم معدود افراد سودجو به حیثیت کارکنان سازمان ثبت اسناد لطمه بزنند

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: اجازه نخواهیم داد معدود افرادی با سودجویی به حیثیت قشر عظیم کارکنان سازمان ثبت اسناد لطمه بزنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، دکتر ذبیح اله خداییان پس از بازدید اداره ثبت اسناد و املاک بجنورد، در جمع کارکنان حاضر شد و ضمن تبریک هفته بسیج، گفت: بسیج مدرسه عشق است و تفکر بسیجی مربوط به قشر خاصی نیست و به فراخور زمان در دفاع از کیان نظام اسلامی، ایفای نقش در عرصه بهداشت و درمان، در مبارزه با جنگ نرم دشمن و عرصه خدمت و سازندگی به کمک می‌آید و کار‌ها را سهل و آسان می‌کند.

وی با بیان اینکه بر همه ما تکلیف است که روحیه بسیجی را در جمع بزرگ سازمان ثبت گسترش دهیم، ادامه داد: تمام تلاش دشمن این است که تفکر بسیجی و روحیه ایثار و شهادت را از مردم بگیرد، ولی تا زمانی که بسیجیان در صحنه هستند دشمن کاری نخواهد کرد و توطئه‌ها یکی بعد از دیگری خنثی خواهد شد.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اشاره به برنامه‌های تحولی قوه قضاییه، گفت: به عنوان عضوی از مجموعه بزرگ قوه قضاییه تکلیف داریم در جهت اجرایی نمودن طرح تحول تمام تلاش خود را به کار گیریم.
 
وی با تاکید بر توجه به تکریم همکاران و مراجعین که در دستورالعمل طرح تکریم به خوبی مورد تاکید قرار گرفته است، ادامه داد: در هر مجموعه‌ای که به مردم خدمت می‌کند، کارکنان باید محترم شمرده شوند و مورد توجه قرار گیرند تا بتوانند خدمات بیشتری را به مردم ارائه کنند.

خداییان بیان داشت: در سازمان ثبت اسناد، تکریم ارباب رجوع و خدمت بی منت به مردم، وظیفه اصلی کارکنان است.

وی بر تسریع و تعجیل در رفع مشکلات مردم، پرهیز از امروز و فردا کردن امور و دقت در کار تاکید کرد.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اشاره به مبارزه با فساد در درون و برون قوه قضاییه، اظهار کرد: مبارزه با مفاسد که از سوی قوه قضاییه شروع شده با استقبال عمومی مواجه گشته است.

وی تصریح کرد: مردم امروز به قوه قضاییه امیدوار شده‌اند، اما ادامه این امیدواری و رضایت برعهده کارکنان دستگاه قضایی است که این راه را ادامه دهیم و به سرانجام برسانیم.

خداییان ادامه داد: طبیعتا مبارزه با فساد مشکلاتی را برای دستگاه قضایی ایجاد و صدای مفسدین و حامی آن‌ها را بلند می‌کند و به انحای مختلف به تخریب قوه قضاییه اقدام کنند.وی تاکید کرد: عزم قوه قضاییه در مبارزه با فساد جزم است و از هیچ تخریبی باکی ندارد.

به گفته وی اجازه نخواهیم داد معدود افرادی با سودجویی به حیثیت قشر عظیم کارکنان سازمان ثبت اسناد لطمه بزنند.

وی با اشاره به پیشگیری و اصلاح فرآیند‌ها به عنوان اقدامات دیگر که در دستور کار است، افزود: مردم باید بتوانند امور خود را به صورت الکترونیکی در سازمان ثبت اسناد انجام دهند.رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور هدف از بازرسی‌های محسوس، نامحسوس و سرزده را ارتقای سلامت اداری عنوان کرد.

گفتنی است در جریان این دیدار کارکنان اداره ثبت اسناد و املاک بجنورد مشکلات خود را با دکتر خداییان در میان گذاشتند.

۷۰۵۵

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.