افتتاح شعبه شورای حل اختلاف تخصصی ویژه سازمان صمت و اتاق تعاون و بازرگانی در ایلام

0 11

افتتاح شعبه شورای حل اختلاف تخصصی ویژه سازمان صمت و اتاق تعاون و بازرگانی در ایلام

شعبه شورای حل اختلاف تخصصی ویژه سازمان صمت واتاق تعاون، بازرگانی، کشاورزی و اصناف به منظور تسریع در حل و فصل مسائل و مشکلات و اختلافات حقوقی تولیدکنندگان، سرمایه گذاران و صنعتگران استان ایلام تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل ایلام، رئیس کل دادگستری آن استان در مراسم  افتتاح این شعبه  طی سخنانی اظهار داشت: در راستای تحقق فرامین رهبر فرزانه انقلاب و رئیس قوه قضائیه مبنی بر ایجاد رونق تولید و رفع موانع و مشکلات فراروی صنعتگران، تولیدگران، سرمایه گذاران؛ ایجاد این شورای حل اختلاف تخصصی در مرکز استان، در دستور کار قرار گرفته است.

علی دهقانی اظهار داشت: از اهم اهداف ایجاد این شعبه تخصصی در مرکز استان؛ حل و فصل مسائل و مشکلات مجموعه های صنعتی و اقتصادی در سطح استان و زمینه سازی برای ایجاد صلح و سازش فی مابین صنعتگران، تولیدکنندگان، سرمایه گذاران با اشخاص حقیقی و حقوقی و…‌؛ در سریع ترین زمان ممکن و بصورت کاملاً تخصصی است.

این مقام ارشد قضایی استان حمایت از تولید و رفع موانع در این حوزه را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: قوه قضائیه از طرح ها و پروژه های تولید محور و اشتغال آفرین حمایت می کند.

بنا به این  گزارش در این مراسم علاوه بر رئیس کل دادگستری استان، دادستان مرکز استان، معاون قضایی و رئیس شوراهای حل اختلاف استان، رئیس سازمان صمت، مدیرکل امور مالیاتی، مدیران امور شعب بانک های ملت، ملی، تجارت و رفاه کارگران و مهر اقتصاد استان و جمعی دیگر از مسئولان استانی حضور داشتند.

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.