ایمان و اخلاق در کنار قوانین و مقررات دو بال رشد و تعالی جامعه هستند

0 8

ایمان و اخلاق در کنار قوانین و مقررات دو بال رشد و تعالی جامعه هستند

رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: ایمان و اخلاق در کنار قوانین و مقررات دو بال رشد و تعالی جامعه هستند که اگر در کنار هم مورد توجه قرار گیرند رشد و ارتقای جامعه را به دنبال خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، حجت الاسلام والمسلمین نورالله قدرتی گفت: حضور در مساجد یکی از بهترین و موثرترین روشهای افزایش ارتباط دستگاه قضایی با مردم است که موجب افزایش اطلاعات حقوقی شهروندان و حضور هرچه بیشتر مردم در مراکز دینی می شود.
 

وی افزود: ا گر در کنار آموزش حقوق برای تعمیق باورها و اعتقادات دینی تلاش شود می توانیم بخشی از ناهنجاری ها و جرایم را در جامعه کاهش دهیم.
 

رئیس کل دادگستری قزوین بیان داشت: با توجه به دستورات رهبر انقلاب و رئیس قوه قضاییه، دستگاه قضایی استان همه تلاش خود را برای مقابله و برخورد با مفاسد اقتصادی به کار گرفته است و در این مسیر در مقابل هیچ کسی کوتاه نخواهیم آمد.

 

مقام ارشد قضایی استان گفت: دستگاه قضایی همه توان و تلاش خود را برای کاهش جرائم، معضلات و آسیب های اجتماعی به کار گرفته است اما دستگاه قضایی به تنهایی در این مسیر موفق نخواهد شد و لازم است  همه دستگاه ها و نهاد ها علی الخصوص نهادهای متولی امر فرهنگ به میدان بیایند و به دستگاه قضایی کمک کنند اما آن عاملی که بیشترین تاثیر را در کاهش آسیب های اجتماعی خواهد داشت حضور مردم و جامعه در میدان عمل است. 
 

وی بیان داشت: یقین بدانیم که با کار جهادی و با وحدت می توانیم مشکلات کنونی کشور را حل نماییم و به این باور برسیم که با گوش به فرمانی از ولایت فقیه می توانیم در مسیر درست قرار گیریم و شرایط کشور را بهبود بخشیم.
 

حجت السلام والمسلمین قدرتی تصریح کرد: ایمان و اخلاق در کنار قوانین و مقررات دو بال رشد و تعالی جامعه هستند که اگر در کنار هم مورد توجه قرار گیرند رشد و ارتقای جامعه را به دنبال خواهند داشت.
 

۶۶۶

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.