بازدید رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری از دادگاه عمومی بخش بازفت

0 0

بازدید رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری از دادگاه عمومی بخش بازفت

رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری در بازدید از دادگاه عمومی بخش بازفت با کارکنان قضایی و اداری این دادگاه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان چهارمحال و بختیاری، بهرامی در این دیدار با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص حفظ نظام و انقلاب اظهار داشت: به فرموده آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) هرچه ما بهتر کار کنیم پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی استحکام بیشتری پیدا می کند.

وی گفت: بر اساس منویات رهبر فرزانه انقلاب و توجه به این موضوع که ارزش هیچ کاری بالاتر از خدمتگزاری به مردم نیست، همه ما باید فرصت را مغتنم شمرده و از تمام توان خود برای خدمت خالصانه به مردم استفاده کنیم.
 

رئیس کل دادگستری استان سعه صدر، خوش اخلاقی و برخورد مناسب با ارباب رجوع را از ملزومات کار در دستگاه فضا عنوان کرد و افزود: رضایتمندی شهروندان و مردم از خادمان خود در دستگاه قضا منوط به پاسخگویی و پیگیری مطالبات و درخواستهای مردمی است و این موضوع نه تنها موجب ارتقاء شأن و منزلت این دستگاه در نزد مردم خواهد شد بلکه در مقیاسی وسیعتر به رضایتمندی بیشتر مردم از انقلاب و تحقق آرمانهای عالیه خواهد انجامید.

 

بهرامی به کارکنان دادگاه عمومی بخش بازفت توصیه کرد: با خضوع و فروتنی  برای حل مشکلات مردم  تلاش نموده و در راه اجرای قاطع عدالت و خشنودی خدا و مردم گام بردارند. 

 

۶۶۶

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.