بازدید رئیس کل دادگستری البرز از بند نسوان ندامتگاه فردیس و آزادی ۲۵ زندانی زن

0 12

بازدید رئیس کل دادگستری البرز از بند نسوان ندامتگاه فردیس و آزادی ۲۵ زندانی زن

همزمان با میلاد حضرت فاطمه(س) و در جریان بازدید رئیس کل دادگستری استان البرز از بند نسوان فردیس ۲۵ زندانی زن آزاد و برای  45 نفر دیگر مرخصی اعطا شد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان البرز،‌ حسین فاضلی هریکندی رئیس کل دادگستری استان البرز به مناسبت روز ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز مادر با حضور در بند نسوان ندامتگاه مرکزی کرج از بخش‌های مختلف آن بازدید کرد و با تعدادی از زندانیان به گفت‌وگو پرداخت.

بر اساس این گزارش رئیس کل دادگستری استان با همراهی دبیر شورای تحول قضایی استان ومعاونان رئیس کل، دادستان عمومی و انقلاب کرج، رئیس دادگستری و دادستان فردیس و مدیرکل زندان های استان البرز از بند نسوان فردیس بازدید کرد.

این دیدار که به مناسبت روز زن انجام شد منجر به آزادی ۲۵ زندانی بند نسوان ندامتگاه فردیس شد؛  از این تعداد ۲۲ نفر مرخصی پایان حبس گرفته و آزاد شدند و برای سه نفر دیگر که دارای محکومیت مالی بودند به دستور رئیس کل دادگستری استان از محل اعتبارات انجمن حمایت از زندانیان فردیس تامین اعتبار شده و موجبات آزادیشان فراهم شد.

رئیس کل دادگستری استان البرز در این دیدار علاوه بر اینکه دستور اختصاص مبلغ یک میلیارد ریال برای کمک به آزادی زندانیان زن دارای محکومیت مالی را صادر کرد و با پیشنهاد اعطای مرخصی برای ۴۵ نفر از بانوان بند نسوان فردیس موافقت کرد تا پس از تامین وثیقه به مرخصی بروند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.