بازدید رئیس کل دادگستری لرستان از مجموعه قضایی شهرستان ازنا

0 7

بازدید رئیس کل دادگستری لرستان از مجموعه قضایی شهرستان ازنا

رئیس کل دادگستری استان لرستان به همراه تعدادی از معاونین دادگستری استان از مجموعه قضایی شهرستان ازنا بازدید و با کارکنان دادگستری این شهرستان بصورت چهره به چهره دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان لرستان، محمّد رزم در این جلسه ضمن اشاره به عملکرد خوب دادگستری شهرستان ازنا، ابراز کرد: کاملا” مشخص است که همکاران ما در شهرستان ازنا زحمات فراوانی می‌کشند.
 

رزم ضمن تاکید بر اجرا و پیگیری برنامه های تحولی رئیس قوه قضاییه، افزود: سیاست های تحولی باید مد نظر و سر لوحه تمام همکاران و قضات قرار گیرد.
 

نماینده عالی دستگاه قضایی در استان ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جمع کارکنان دادگستری شهرستان ازنا،اظهار کرد: هدف از این سفر دیدار و عرض خدا قوت به همکاران و نیز بررسی مشکلات و نواقص دادگستری شهرستان و پیگیری رفع آنها می باشد.
 

رئیس شورای قضایی استان لرستان با اشاره به اینکه تکریم ارباب رجوع از تاکیدات رییس قوه قضاییه است، افزود: این موضوع باید مد نظر همه همکاران و مورد توجه ویژه آنها قرار گیرد.
 

وی با تاکید بر اینکه قضات باید قضاوت عادلانه و بی طرفانه داشته باشند، ابراز داشت: اجرای دستور العمل کاهش جمعیت کیفری مورد تاکید رئیس قوه قضاییه است و ما باید در راستای اجرای آن تمام تلاش خود را بکار ببریم.
 

رزم با تاکید بر اینکه بامجرمین حرفه ای، اراذل و اوباش و سارقان مسلح بایستی با قاطعیت برخورد شود، افزود: در جرایم ساده قضات باید از تاسیسات نوین حقوقی و مجازات های جایگزین حبس در راستای کاهش جمعیت کیفری استفاده نمایند.
 

رئیس کل دادگستری در پایان بر حل مشکلات جاده ازنا شازند که متاسفانه بعلت تاخیر در تکمیل و بهره برداری از آن تصادفات زیادی بوقوع پیوسته و خسارات جانی و مالی بسیاری را بدنبال داشته است، تاکید و بیان داشت: در راستای حقوق عامه ،بررسی، رسیدگی قضایی و پیگیری حقوقی این پروژه بعنوان یک مطالبه عمومی در دستور کار دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قرار خواهد گرفت.

 

۶۶۶

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.